Power Button Flashlight / Torch

Android için El Feneri Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2.7 MB
  • Version 2.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Brink Technologies
Power Button Flashlight / Torch uygulamasını Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza çok kolay bir şekilde, sadece indir butonuna basarak yükleyebilir ve ihtiyacınız olduğu anlarda cihazınızı çok güçlü bir el fenerine dönüşt

Power Button Flashlight / Torch uygulamasını Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza çok kolay bir şekilde, sadece indir butonuna basarak yükleyebilir ve ihtiyacınız olduğu anlarda cihazınızı çok güçlü bir el fenerine dönüştürebilirsiniz.

Günlük hayatta çoğu zaman işimize yarayan el fenerini kullanmak artık Power Button Flashlight / Torch uygulaması sayesinde çok daha kolay. Uygulama ile artık el fenerini açabilmek için cihazınızın menüsü ile boğuşmak ve el fenerine ulaşmaya çalışmak zorunda kalmayacaksınız. Uygulama siz kullanıcılara tek bir tuş ile el fenerine ulaşabilme imkanı sağlıyor.

Uygulama ile el fenerini açabilmek için tek yapmanız gereken cihazınızın güç düğmesine üç saniye içinde üç kere art arda basmaktır. El feneriniz anında çok kuvvetli bir ışık verecek ve etrafınızda çok büyük bir alanı yüksek ışığı ile aydınlatacak. El fenerini sizin için çok kullanışlı hale getirecek olan Power Button Flashlight / Torch uygulamasını Android tabanlı olan tüm cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Power Button Flashlight / Torch indir